Меню Закрити

OKTO CLAY FACTORY

3 - 5 років

Кращі практики Європи та світу команда педагогів та митців втілює в набори з матеріалами для ліплення. Безпечні комплектуючі та натуральні матеріали для ліплення та широкий асортимент Гра з матеріалами для творчості стимулює всі психічні процеси, розвиває моторику та дарує позитивні емоції. Запрошуємо поринути у світ дитячої фантазії з ОКТО kids! ОКТО kids -це спосіб втілити перші дитячі фантазії. 

OKTO CLAY FACTORY

5 - 8 років

Весела гра за власними правилами. Тут живуть космозаври та океанські єдинороги. У солодкому лісі з зефірними кущами заховались бананове какаду та крилаті полунички.
Для крутого подарунка другу та просто для гарного настрою. Широкий вибір продукції як сама фантазія…
Мріяти легко з наборами для творчості ОКТО kids! 

OKTO CLAY FACTORY

8 - 12 років

Креативна творчість є способом досягнення цілей сучасної успішної особистості. Продукція ОКТО для дітей покликана допомогти знайти нестрандартне рішення у будь-якій ситуації, втілити найшаленіші ідеї дитини та зберегти їх впродовж тривалого часу у готових виробах.
Без шаблонів. Без правил. Лише фантазія та ОКТО! 

OKTO CLAY FACTORY

12 - 99

Медитативна творчість, що відкриває всесвіт твоїх власних думок та бажань. Лінійка для дорослої творчості, що допоможе віднайти приховані сили й поринути в стан релаксу …
Набори створені з метою дозволити людині почути власний голос серед гамору світу.
Відкрий свої приховані можливості! Твори, і нехай весь світ зачекає!
…JUST TOUCH 

OKTO CLAY FACTORY

Top sale

Продукти, що завоювали прихильність споживачів та залишаються лідерами продажів. Популярні новинки та бестселлери, які допоможуть швидко й легко познайомитись з всесвітом ОКТО. Обирай, фантазуй, медитуй, твори за власними правилами!