Меню Закрити

ТМ LOVIN’DO

ТІСТО ДЛЯ ЛІПЛЕННЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ

Тісто для творчості, ліплення та моделювання ТМ Lovin’Do є приємним на дотик, яскравим та легким у процесі роботи. Мׄ’ягке, виготовлене з натуральних складників, з легким фруктовим ароматом, тісто безпечне для дітей. Рекомендовано малюкам від 3-х років. Не прилипає до рук, не залишає кольору, легко збирається з твердих поверхонь. Тісто для творчості, ліплення та моделювання ТМ Lovin’Do від компанії ОКТО -натуральний матеріал для перших яскравих  фантазій малюка!

ТМ MR.BOO

ЛИЗУН-АНТИСТРЕС

Лизун (слайм) ТМ Mr.Bоо –кольорова ароматна тягуча маса для гри. Слайм   чудово знімає психічне напруження: його розтягують, жмакають та, навіть, надувають соломинкою. Рекомендовано від 5-ти років. Широкий асортимент слаймів ТМ Мr.Воо вражає різними ароматами, яскравими та неоновими кольорами, блискітками, конфетті та іграшками.  Чудово підходить для гри як у школі, так і з друзями вдома.

ТМ MOON LIGHT CLAY

ЛЕГКИЙ СТРИБАЮЧИЙ ПЛАСТИЛІН

Серія світлої магії ТМ Moon light clay дарує можливість створювати фігури, які твердіють на відкритому повітрі впродовж кількох годин і зберігають свою форму. Після висихання виріб набуває пружності та матового ефекту. Рекомендовано дітям від 5-ти років. Легкий, приємний, яскравий пластилін ТМ Moon light clay відкриє світ веселих фантастичних героїв, оригінальних прикрас, сувенірів та довгої цікавої гри. 

ТМ BRICK MISTER

НАНО-МАСА ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ

Нано-маса для моделювання ТМ Brick Mister – дивовижна суміш для моделювання. Чудова альтернатива грі в пісочниці. Нано-маса особливо популярна серед любителів будівництва печерних замків і палаців. Рекомендовано дітям дошкільного віку. Формула ТМ Brick Mister розроблена спеціально для того, щоб довше зберігати надану дитиною форму. Має яскраву палітру крольорів, які міксуються між собою. Не потребує додаткового зволоження. Легко збирається з поверхонь.

ТМ POLY TEENS

ПОЛІМЕРНА ГЛИНА

Полімерна глина ТМ Poly Teens розроблена спеціально для дітей. Матеріал зовні та на дотик схожий на масляний пластилін, проте, після термообробки набуває властивосте пластмаси. Рекомендована дітям від 8-ми років, пластика має широке застосування у біжутерії, інтер’єрі та сувенірній тематиці.  Яскрава палітра кольорів дозволить творити все, що дитина задумає. Браслети, підвіски, кульчики, брелоки, рамки для фото, магніти, сувеніри та аксесуари для одягу: вироби з ТМ Poly Teens.

ТМ CANDY CREAM

МАСА ДЛЯ ДЕКОРУВАННЯ ЛІПЛЕНИХ ВИРОБІВ

ТМ Candy cream створена для доповнення ліплених дитячих виробів. Ароматна, кольорова маса схожа на кондитерський крем. Зручне фасування у кондитерські пакети з наконечниками, дозволяє надавати фантастичних форм: від пелюсток квітів до листочків та написання букв. Рекомендовано юним кондитерам від 5-ти років. Маса для декорування ТМ Candy cream буде чудовою окрасою маленьких шедеврів. Висихає на відкритому повітрі впродовж 12 годин. Легко поєднується з присипками блискіток та конфетті.